17°C rozproszone chmury

działka budowlana Krzyki 765m2 (wygasło)

cena: 325000 PLN (do negocjacji)

Sprzedam działkę budowlaną na Krzykach
Uwaga!!! Dobra cena 325.000!!!! Do negocjacji:)
Mam ogromną przyjemność zaprezentowania Państwu do sprzedania działkę budowlaną (warunki zabudowy) położoną na wschodnio południowej części Wrocławia na ul. Węgierskiej o powierzchni 765m2 Pełne media: kanalizacja, prąd, woda, gaz. Wszystkie drzewa i krzaki zlokalizowane na działce są w tej chwili porządkowane. Działka zlokalizowana wśród nowych i nowoczesnych domów. Niedaleko szpital i piękny ogrodzony plac zabaw dla dzieciaków. Nowa szkoła i nowe przedszkole za rogiem. Idealnie dla rodziny z dziećmi:) A najlepsze jest to, iż parę kroków dalej jest przepiękny park gotowy na przyjęcie nowych spacerowiczów i sportowców (klub sportowy). W parku są ścieżki rowerowe, siłownia, labirynt z żywopłotu, plac zabaw, organizowane tu jest dużo imprez i festynów. Brochów bardzo się rozbudowuje i prężnie rozwija. Realizuje się aktualnie wiele inwestycji mieszkaniowych. Niedługo rozpocznie się chyba największa inwestycja, na którą Brochowianie bardzo czekają - kompleks basenów:)
Kup działkę...wybuduj dom Twoich marzeń i dołącz do naszej społeczności:) Tak...ja też tu mieszkam i jestem z tego bardzo dumna. Spiesz się...niedługo każda działka będzie na wagę złota! Idzie wiosna...nic tylko się budować:).
Komunikacja: Autobusy
325 do centrum około 20 minut (GALERIA DOMINIKAŃSKA).
125 na FAT przez Dworzec
133 do Centrum Handlowego Auchan
245 - nocny do rynku
Centrum handlowe Ferio GAJ - 10 minut samochodem
Serdecznie zapraszam na prezentacje osoby prywatne, jak również pośredników z klientami:)
Oferta na wyłączność.Cena 325.000
Magdalena Mazur
Sp. ds. reklamy i marketingu
Licencja nr. 2918
Email: [email protected]
Czekam na Twój telefon:) 502159542
Jeśli nie wiesz jak sprzedać, albo nie masz czasu aby się tym zająć…służę pomocą Pośredniczę w sprzedaży mieszkań, domów i działek, jak również nieruchomości trudnych (zadłużonych, do kpl. remontu, spadkowych itp.). Współpracuję z wszystkimi biurami nieruchomości we Wrocławiu. Zajmuję się reklamą i marketingiem (Internet, prasa i inne źródła.), wyceną nieruchomości, załatwiam pełną dokumentację, organizuję prezentacje i przeprowadzam wszystkie czynności związane ze sprzedażą.
Moje motto: zadowolony klient:) To czym się zajmuję to nie tylko praca…to także moja pasja. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Przyjmuję nieruchomości tylko na otwartą wyłączność (większa inwestycja finansowa w reklamę i marketing, więcej czynności i czasu poświęconego danej nieruchomości, możliwość sprzedaży prywatnemu klientowi), co zapewnia lepszą sprzedaż i co za tym idzie zadowolenie moje i mojego klienta:) Czasem warto oddać sprawę w ręce profesjonalisty.
Masz mieszkanie, dom lub działkę? Chcesz je dobrze sprzedać??? Zaufaj mi i zadzwoń lub udostępnij ten post i poleć mnie znajomym. Z góry bardzo dziękuję.
Oferty zamieszczone w internecie przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
#dzialka_brochow #do_sprzedania_dzialka_krzyki #dzialka_na_brochowie #sprzedam_dzialke #dzialka_budowlana_brochow #brochow #kupie_dzialke #kupie_dzialke_na_brochowie #kupie_dzialke_na_krzykach #krzyki #Magdalena_Mazur

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-19 16:13:12