17°C rozproszone chmury

kawalerka Psie Pole-sprzedam (wygasło)

cena: 240000 PLN (do negocjacji)

Mieszkanie jest od strony wschodniej, dzięki czemu jest w nim jasno i przyjemnie w upalne dni. Nowy właściciel może szybko i bez dodatkowych nakładów, dopasować wnętrze do swojego gustu i potrzeb - mieszkanie jest zadbane, na podłogach panele / wykładziny - proste w demontażu, w łazience płytki na 1/3 wysokości ściany / kabina i meble na wymiar do demontażu; podobnie zabudowana na wymiar kuchnia, wyposażona w sprzęt AGD. Budynek jest częścią 8-piętrowego bloku, wybudowanego w 2001roku. Szeroka klatka schodowa z windą. Przed wejściem i wzdłuż bloku znajduje się również parking z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi.
Osiedle w odległości 2 min. od ul. Krzywoustego gdzie autobusami linii 131, 931,936 szybko dojedziemy do pobliskiego centrum przesiadkowego na Psim Polu i do miasta; Okolica to nowe budynki oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa: żłobek miejski, żłobki prywatne, przedszkola (prywatne i miejskie), przychodnie, gabinety lekarskie, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoła średnia, urząd pocztowy, biblioteka, kościół. Bazę handlowo-usługową tworzą m.in. stacja benzynowa, punkty usługowe, klub fintess, sklepy osiedlowe i wielkopowierzchniowe (m.in. Netto, Lidl, w nieco większej odległości również Biedronki i Stokrotka). Około 300 m od bloku znajduje się mała hala z kilkunastoma stoiskami handlowymi. Około 2 km od osiedla znajduje się CH Korona.
"Boczne" położenie osiedla zapewnia ciszę i uspokojony ruch wewnątrz ulic;
Na osiedlu jest nieco zielonej przestrzeni (zieleńce, zadrzewione grunty miejskie), która daje możliwość wypoczynku, spacerów i rekreacji. Więcej terenów zielonych znajduje się w odległości 300-400 metrów okolicach rzeki Widawa. Mieszkańcy mają do dyspozycji: boiska (w tym Orliki), tereny zadrzewione, place zabaw i skate park. Bloki rozstawione są w stosunkowo dużych odległościach od siebie, co sprzyja relaksowi zarówno na dworze, jak i we własnych czterech ścianach.
Dzięki położeniu osiedla na skraju miasta można szybko wyjechać zarówno na AOW (do 8-9 minut), jak i na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia (przez pobliskie miejscowości), która w ciągu najbliższych lat ma być dociągnięta jeszcze bliżej osiedla.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-03-21 20:57:23