-1°C bezchmurnie

Biuro Wycen Nieruchomości Wrocław adres - opinie

Średnia | głosów:


Firma Biuro Wycen Nieruchomości została założona przez Arkadiusza Kreta, doświadczonego rzeczoznawcę majątkowego. Głównie zajmujemy się wyceną nieruchomości, spółek, przedsiębiorstw oraz innych rodzajach nieruchomości. Usługi przeprowadzane są na terenie Wrocławia i okolicznych powiatów, natomiast na terenie całego kraju przeprowadzamy wycenę nieruchomości komercyjnych oraz spółek. W naszej ofercie sporządzane są odpowiednie dokumenty analizy, operaty szacunkowe i wszystko to jest realizowane zgodnie z polskimi, jak i międzynarodowymi prawami wyceny.

Zdarzają się w życiu sytuacje, kiedy skorzystanie z usług rzeczoznawcy jest koniecznością. Prawidłowo wykonana wycena nieruchomości jest kluczowa w momencie, kiedy planujemy sprzedaż bądź zakup mieszkania lub domu.

Profesjonalna wycena nieruchomości zawsze jest dokonywana przez rzeczoznawcę majątkowego, a jej koszt jest ustalany indywidualnie. Warto jednak zdawać sobie sprawę z czego od czego zależy kwota, jaką zapłacimy. Przede wszystkim kluczowy jest rodzaj wycenianej nieruchomości, jej stan prawny, dostępność do danych jej dotyczących, poniesionego nakładu pracy oraz wymaganego terminu realizacji. Biorąc to wszystko pod uwagę oczywistym jest, że poniesiony koszt będzie różny.

W jakich sytuacjach ustalamy faktyczną wartość budynku? Zazwyczaj tak jak wspomniano wcześniej – podczas zakupu czy sprzedaży nieruchomości. Ale nie tylko. Często jest ona wymagana przez bank, jeżeli ubiegamy się o kredyt hipoteczny. Z naszej pomocy korzystają również ubezpieczyciele, zwłaszcza jeżeli ma być dokonana wycena nieruchomości nietypowej. Częstym powodem, dla którego wycena przez rzeczoznawcę jest niezbędna, jest postępowanie spadkowe bądź inne sprawy sądowe, które dotyczą mienia.

Biuro Wycen Nieruchomości adres

  • Adres: 53-149 Wrocław, Racławicka 15/19, lok. 708
  • Telefon: +48 530 209 220
  • Faks: +48 530 209 220
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

Biuro Wycen Nieruchomości opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.