20°C lekkie zachmurzenie

Zumba dla psiaków - WIDEO

Wielki charytatywny Maraton Zumba & URBHANIZE dla psiaków

 

W ostatnią sobotę w hali sportowej AWF Wrocław przy ul. Paderewskiego 35 miał miejscie po raz drugi w tym roku, wielki charytatywny Maraton Zumba & URBHANIZE dla psiaków.

 

 

Akcja trwa od ponad 3 lat i nabiera coraz większego rozmachu. Choć nosi nazwę „Karmimy psiaki”, nie dotyczy jedynie psów, ale wszystkich zwierząt w schroniskach. Maraton został przygotowany przy pomocy wielu osób, z czystej dobroci serca. Nie tylko organizatorzy, ale przede wszystkim sami uczestnicy zmienili całe przedsięwzięcie w ogromną imprezę. Zdaniem jednej z instruktorek, warto angażować się w tego typu akcje.

 

video z wydarzenia

 

Układy były prezentowane przez instruktorów wysokiej klasy z całej Polski, którzy postanowili dzielić się swoją pasją w szlachetnym celu.

 

Skład:

Jacek Roszak (współorganizatora)

goście specjalni: Izabela Kin-Janda i Tinna i Denis Thomsen z Urbhanize

Agnieszka Ginardo

Karolina Berezowska

Magda Sanojca

Iza Kucza

Monika Lech

Alicja Turczyńska-Bryl

Michał Sikorski

Michał Kurpet

Mariusz Koperski.

 

Bilety z wydarzenia to cegiełki, z których cały dochód zasili lokalne schroniska. W wydarzeniu wzięło udział prawie 200 osób. Zebrana została karma dla bezdomnych piesków, a dochód z imprezy - 3960 zł przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznej karmy oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla schronisk.

 

 

Zumba dla psiaków - WIDEO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się