21°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapisy do Spartan Cup

Piłka nożna, Zapisy Spartan - zdjęcie, fotografia

Amatorska Liga Piłki Nożnej Spartan Cup

Rozpoczęcie ligi zbliża się dużymi krokami, zostało już tylko 9 dni by zgłosić się do XIV edycji. Zapisy trwają do 6 września, by drużyna była poprawnie zgłoszona potrzeba przesłać kartę zgłoszeniową oraz opłacić udział – szczegóły na stronie http://spartancup.pl/newsy/352-ruszyly-zapisy-do-xiv-edycji

Zarówno dla nowych jak i starych zespołów mamy niespodziankę – od tego sezonu uruchomimy kamerkę transmitującą mecze na żywo. Wszyscy nieobecni będą mogli podglądać co dzieje się na boisku.

Lista transferowa
Od zeszłego sezonu prowadzimy listę transferową, jest to okazja dla tych, którzy nie mają zespołów – wystarczy przesłać nam zgłoszenie z najważniejszymi informacjami (pozycja, doświadczenie, kontakt) i czekać na odpowiedź zespołów. Z poprzedniego sezonu wiemy, że długo czekać nie trzeba!
Zgłoszenia odbieramy na mailu ([email protected]) lub przez kontakt na profilu facebookowym.

Mecze Spartan Cup odbywają się przy ul. Krajewskiego 2 na boisku ze sztuczną murawą o wymiarach 40mx60m ze sztucznym oświetleniem. Dla zespołów ligi są przygotowane szatnie z zapleczem sanitarnym oraz parking przy boisku.

Zapisz się już dziś!
Mail [email protected] lub tel. 693 581 756

Zapisy do Spartan Cup komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się