17°C rozproszone chmury

Yokohama JAPFEST 2015

Kiedy: 2015-07-24 , godzina: 10:00 | Gdzie: Tor Rakietowa

Motoryzacja, Yokohama JAPFEST - zdjęcie, fotografia

Największy w Polsce festiwal japońskiej motoryzacji

 

Juz za dwa tygodnie, w dniach 24 - 25 - 27 lipca, 2015  Wrocław ponownie stanie się polską mekką miłośników japońskiej motoryzacji. Ponad 350 wyselekcjonowanych aut, zawody Drift Battle oraz Time Attack, food trucki, strefa chillout, dziesiątki wystawców oraz pokazy Sexy Car Wash dostarczą odwiedzającym wiele emocji i zabawy.

 

 

JAPFEST to impreza, na którą polska scena motoryzacyjna musiała poczekać wiele lat. Zdumieni siłą i liczebnością polskiej sceny VAG, jako miłośnicy japońskiej motoryzacji zawsze marzyliśmy o imprezie takiego kalibru i z taką frekwencją jaką oglądaliśmy na zlotach aut zza zachodniej granicy.

 

 

Po wielu sezonach i eventach tuningowych zrozumieliśmy, że polska scena motoryzacyjna związana z japońską motoryzacją jest bardzo silna oraz liczna, ale brakowało w kalendarzu imprez wydarzenia ściśle dla japońskich samochodów, która sprawi, że właściciele tychże aut powyciągają je z garaży i postanowią w końcu pochwalić się nimi szerszej publice.

 

 

JAPFEST to event, na którym spotkacie się z ogromną “japońską rodziną”, obejrzycie najlepsze samochody z kraju, obejrzycie zawody driftingowe JAPFEST DRIFT BATTLE, skorzystacie z okazji na drift taxi, obejrzycie nowinki oraz prace firm zajmujących się tuningiem, jak i sprzedażą części do japońskich aut, kupicie części jak i gadżety, dobrze zjecie, napijecie się zimnego piwka w samym środku lata, a wieczorem czeka na Was ogromne, zamknięte afterparty, które poprowadzą DJe zBackOffice Project, znani z rozkręcania najlepszych imprez motoryzacyjnych na tej szerokości geograficznej.

 

 

Miejscem eventu będzie Wrocław, a konkretniej: Tor Rakietowa przy ul.Rakietowej.

 

 

Obiekt znany jest w kraju z imprez takich jak: Wrocławska Liga Time Attack (WLTA), Tuningowisko czy Drift Open. Całkowita powierzchnia toru wynosi 70 tysięcy metrów kwadratowych – jest to największy obiekt tego typu na Dolnym Śląsku.

 

 

 

Yokohama JAPFEST 2015 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Motoryzacja, Wrocław - więcej informacji