19°C pochmurno z przejaśnieniami

XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

Kiedy: 2015-10-21 , godzina: 18:50 | Gdzie: Multikinio Pasaż Grunwaldzki

Rozrywka, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - zdjęcie, fotografia

Transmisja koncertu Laureatów Konkursu Chopinowskiego na wielkim ekranie

 

Multikino – we współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, a także Mecenasem Konkursu Bankiem Zachodnim WBK – zaprasza na transmisję najważniejszego koncertu w ramach rozpoczętego właśnie najważniejszego pianistycznego wydarzenia na świecie. Będzie można go obejrzeć w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.  

 

 

Konkurs Chopinowski jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów muzycznych na świecie. To impreza, która otwiera drzwi do największych sal koncertowych. Jego zwycięzcy – m.in. Martha Argerich, Maurizio Pollini czy Krystian Zimerman – to dziś czołówka światowej pianistyki.

 

W tym roku wydarzenie zagości na antenach TVP HD i TVP Kultura. Wśród komentatorów znajdą się m.in.: prof. Alicja Paleta-Bugaj, prof. Elżbieta Tarnawska, prof. Joanna Domańska, Karol Radziwonowicz, Marek Bracha, Stanisław Dybowski.

 

Transmisję pierwszego koncertu Laureatów będziemy mogli zobaczyć 21 października o godz. 18:50 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Czas trwania: ok 3 godziny

 

Ceny biletów:

- 25 zł – bilet normalny

- 20 zł – bilet ulgowy (studenci, uczniowie z ważną legitymacją)

- 19 zł – bilet zniżkowy (dla szkół oraz grup zorganizowanych, pow.15 osób)

 

Organizator transmisji: Multikino S.A. Transmisja realizowana dzięki współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina oraz TVP.

 

Sponsor transmisji oraz Mecenas Konkursu: Bank Zachodni WBK  

 

 

 

XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się