19°C pochmurno z przejaśnieniami

Wyjątkowe atrakcje przy Hali Stulecia

Kiedy: 2015-08-29 , godzina: 16:00 | Gdzie: Pergola oraz Hala Stulecia

Rozrywka, Wyjątkowe atrakcje Stulecia - zdjęcie, fotografia

Weekendowe obchody rocznicy powstania solidarności

 

Koncerty, seanse filmowe, pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej oraz wielki piknik uświetnią 35. rocznicę powstania NSZZ Solidarność. Wszystkie wymienione atrakcje odbędą się w najbliższy weekend przy Hali Stulecia.  

 

 

Legendy polskiego rocka dla Solidarności

W ramach cyklicznej imprezy wROCK for Freedom, organizowanej z okazji rocznicy powstania NSZZ Solidarność, 29 sierpnia (sobota), we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpią zespoły PERFECT oraz DŻEM. Na koncercie nie zabraknie takich utworów jak „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Niewiele ci mogę dać”, „Ale wkoło jest wesoło” oraz nowszych jak „Raz po raz (straszą nas)” albo „Czy to ja”.

 

Wspólnie z zespołem Dżem będzie można śpiewać ich największe hity, czyli „Whisky”, „Wehikuł Czasu”, „Sen O Victorii”,” List Do M.” czy „Czerwony Jak Cegła”. Bilety w cenach 40 zł za miejsce stojące oraz 60 zł za miejsce siedzące, dla studentów i młodzieży uczącej się w cenie 30 zł, dostępne są w sieci salonów Empik i Media Markt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl,www.eventim.pl.  

 

 

Rock and roll w brytyjskim wydaniu

W niedzielę 30 sierpnia na Pergoli przy Hali Stulecia posłuchać będzie można zespołu THE CAVERN BEATLES. Artyści, będąc zarówno utalentowanymi instrumentalistami, jak i wokalistami, wykonują utwory z repertuaru The Beatles, łącznie z odtworzeniem indywidualnych charakterów członków legendarnej brytyjskiej grupy, przy zachowaniu najwyższych muzycznych standardów.

 

Dbałość o autentyczny przekaz obejmuje również wyposażenie (oryginalne instrumenty z lat sześćdziesiątych) jak i stroje sceniczne. Jest to jedyny zespół, który uzyskał licencję legendarnego CAVERN CLUB na Mathew Street w Liverpoolu, gdzie The Beatles zagrał swój pierwszy koncert w 1961 roku.

 

Koncert THE CAVERN BEATLES rozpocznie się o godzinie 20:00 a wstęp będzie bezpłatny.

 

 

Wyjątkowe atrakcje przy Hali Stulecia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się