17°C pochmurno z przejaśnieniami

Wrocławskie studentki- jak sobie radzą i jak zarabiają?

Tajemnice wrocławskich studentek

Studia to okres, w którym zdobywamy przede wszystkim wykształcenie. Takie krąży społeczne zdanie, lecz prawda jest taka, że większość studentów imprezuje i bawi się na całego, co widać we Wrocławskich klubach w okresie akademickim. W roku szkolnym nie sposób nie zauważyć na ulicach pięknych, zgrabnych studentek, które raczą nas swoją urodą i … potrafią to wykorzystywać.

 

Jest grono pań, które chcąc zarobić na studia, na ciuchy, na życie i drobne wydatki sprzedaje swoje ciało na popularnych portalach internetowych. Oficjalnie nie nazywa się ich prostytutkami, ale w rzeczywistości taka właśnie panuje moda. Umawiają się z „klientami” w swoich wynajmowanych mieszkaniach, a cena za „numerek” waha się od 100-300zł w zależności od urody i atrakcyjności studentki. Dziewczyny zazwyczaj działają w pojedynkę i swój sposób zarobku trzymają w ścisłej tajemnicy, ale zazdrość głodnych studentów potrafi wyciągnąć każde informacje na jaw.

 

Nowa moda, bo tak możemy nazwać ten zwyczaj wśród studentek, to gratka dla samotnych mężczyzn szukających przygody z młodą niewiastą. Co zatem można powiedzieć o takich dziewczynach? Jedni powiedzą żartobliwie, że to „przyuczenie do zawodu”, ale kto wie jak się ułoży życie takiej kobiety. Na portalach internetowych ogłaszają się kobiety od 18-60 lat, więc patrząc na zakres wiekowy, to dziewczyny mają przed sobą jeszcze długą karierę.

 

We Wrocławiu mamy wśród studentów przewagę kobiet, jest ich 55%, więc część z nich po prostu szuka przygód w życiu. Jedno jest pewne, na brak kasy nie narzekają i nie muszą pracować za 5zł/h.

 

A czy wśród Waszych znajomych widujecie tajemnicze dziewczyny, które nie należą do biednych studentek i podejrzanie wyglądają?

Wrocławskie studentki- jak sobie radzą i jak zarabiają? komentarze opinie

  • gość 2014-10-24 20:50:02

    ma ktoś jakiś numer telefonu? chętnie skorzystam:)

Dodajesz jako: Zaloguj się