22°C burza z lekkimi opadami deszczu

WOW! czyli wielkie imprezowanie we Wrocławiu

Kiedy: 2014-10-08 , godzina: 19:00

Startuje największa impreza klubowa w mieście. To już dziewiąta edycja projektu WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia. 8 października, czyli już w tę środę, w cenie jednego biletu będzie można odwiedzić wiele wrocławskich klubów. Imprezowy maraton startuje już o godzinie 19.00. Będzie się działo!


Rok akademicki we Wrocławiu zaczyna nabierać tempa. Pierwsze kroki na swoich uczelniach stawiają nowo przyjęci studenci. Przemierzają też wrocławskie ulice i poznają miejsca, do których warto się wybrać. Wstępują między innymi do klubów, a decyzję o tym, które z nich odwiedzać częściej, może im ułatwić WOW!, czyli Wielkie Otrzęsiny Wrocławia.


WOW! to impreza nie tylko dla tak zwanych pierwszaków. W imprezowym maratonie może wziąć udział każdy. Bilet uprawnia do odwiedzenia aż osiemnastu klubów znajdujących się na imprezowej mapie Wrocławia. Po przekroczeniu progu pierwszego z nich, bilet zostaje zamieniony na opaskę, która uprawnia do darmowego wstępu do wszystkich pozostałych miejsc. Kluby zlokalizowane są w ścisłym centrum miasta, większość - na Pasażu Niepolda oraz przy ulicy Ofiar Oświęcimskich. W każdym z nich organizatorzy przewidzieli atrakcje dla imprezowiczów. Będą DJ-e, promocje na barach, pokazy tańca, różnorodna muzyka a nawet karaoke.


Cena jednego biletu dla studentów na WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia wynosi od 15 złotych (przedsprzedaż na Uczelniach) do 20 złotych. 25 złotych zapłacą natomiast ci, którzy nie posiadają statusu studenta. Wydarzenie odbędzie się także w Warszawie oraz Poznaniu.



foto: eska.pl

WOW! czyli wielkie imprezowanie we Wrocławiu komentarze opinie

  • segu 2014-10-07 00:09:39

    Bedzie.. bedzie zabawa

Dodajesz jako: Zaloguj się