23°C bezchmurnie

Włoska uczta podczas jarmarku europa na widelcu - Barilla

Wydarzenia, Włoska uczta podczas jarmarku europa widelcu Barilla - zdjęcie, fotografia

Już od ośmiu lat na początku czerwca wrocławski rynek zamienia się w jedną wielką restaurację.

Juz od dziś włoski producent makaronu Barilla po raz kolejny zagwarantuje pyszną, włoską ucztę. 

Jarmark i festiwal „Europa na widelcu” co roku gromadzi na rynku we Wrocławiu tysiące poszukiwaczy dobrego smaku. Można spróbować dań pochodzących chociażby z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Hiszpanii, Francji i oczywiście świetnie wszystkim znanych dań kuchni włoskiej. To właśnie kuchnia Półwyspu Apenińskiego najczęściej gości na polskich stołach. Włoskie makarony są szybkie, łatwe w przygotowaniu i niezwykle smaczne. Aby powstało prawdziwie włoskie danie, niezbędny jest makaron i składniki najwyższej jakości.

Po raz kolejny we Wrocławiu, Barilla będzie przygotowywać pachnące Italią makaronowe potrawy – farfalle z pszenicy durum w towarzystwie pysznego sosu Arrabbiata Barilla czy spaghetti z Pesto alla Genovese Barilla podane z sycylijskimi pomidorkami cherry. Kogo najdzie smak na porządny talerz makaronu, z pewnością odnajdzie stanowisko Barilli.

Prawdziwie włoska pasta będzie serwowana w dniach 1-5.06.2016 na wrocławskim Rynku. Żaden miłośnik włoskich smaków nie może przegapić takiej okazji. Prócz pysznych posiłków na uczestników jarmarku czekają liczne atrakcje i prezenty od Barilli. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Włoska uczta podczas jarmarku europa na widelcu - Barilla komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się