15°C bezchmurnie

Turniej Counter Strike GO pokaże na żywo Polsat

Kiedy: 2015-03-15 , godzina: 21:00 | Gdzie: Katowice, Spodek

Gry komputerowe stają się coraz bardziej prestiżowe

 

IEM Katowice 2015 doczeka się transmisji na żywo z turnieju CS GO. Kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore pokaże finał rozgrywek turnieju w popularną strzelankę Counter Strike: Global Offensive.

 

 

Należy zaznaczyć, że gra Counter Strike GO jest wiodącą grą na rynku z gatunku first-person shooter. Jej historia sięga głębokich lat 90. kiedy rynek podbijała „nieśmiertelna” wersja CS 1.5. Najnowsza wersja, w którą grać będą zawodnicy na turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach, to CS Global Offensive, której premiera odbyła się w sierpniu 2012.

 

 

 

Stacja telewizyjna Polsat Viasat Exlopre jest jedną z nielicznych stacji pokazujących na żywo transmisję z turniejów gier komputerowych. W przeszłości pokazała m.in. finał Mistrzostw Świata w League of Legends, który okazał się dla stacji sporym sukcesem.

 

 

Udział w turnieju weźmie 16 najlepszych drużyn świata. Wśród finałowych ekip jest także drużyna z Polski, kryjąca się pod nazwą Virtus.Pro. Nagrodą dla zwycięzców turnieju jest pula pieniężna w wysokości 250 000 dolarów.

 

 

Turniej CS’a odbędzie się katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku w dniach 12-15 marca 2015r. Transmisja na żywo w telewizji Polsat Viasat Exlopre odbędzie się jedynie z finału, który rozpocznie się w niedzielę 15 marca o godz. 21:00.

 

Transmisja z turnieju będzie dostępna także online. Stream uruchomiony będzie na Twichu i UStream.

 

 

Turniej Counter Strike GO pokaże na żywo Polsat komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Gry, Wrocław - więcej informacji