22°C bezchmurnie

Trener osiedlowy – nabór nowych kandydatów

Inicjatywa rozruszania młodzieży co roku przyciąga wielu chętnych

 

Wrocławskie boiska szkolne od kilku lat mają swojego trenera osiedlowego. Inwestycja w sport, to bardzo ważna sprawa, dlatego Wrocławski Szkolny Związek Sportowy ogłasza nabór na stanowisko trenera osiedlowego. Miejsc dla kandydatów jest 47, a okres pracy trenera osiedlowego zaczyna się od 25 marca do 31 grudnia 2015 roku.

 

Kandydat na trenera osiedlowego powinien być pełnoletni, mieć wykształcenie minimum średnie, być kreatywny w organizacji czasu sportowo-rekreacyjnego oraz powinien mieć uprawnienia do pracy z dziećmi, najlepiej ukończony jakiś kurs instruktorski.

 

Głównym celem pracy trenera osiedlowego jest organizacja czasu dla dzieci na boisku oraz zachęcanie tych mniej aktywnych to brania czynnego udziału w zajęciach. Czas pracy trenera to 15 godzin w tygodniu, w tym także soboty i ewentualne niedziele.

 

Inicjatywa zatrudnienia 47 trenerów osiedlowych we Wrocławiu jest bardzo słusznym krokiem dla poprawy kondycji sportowej i zagospodarowania wolnego czasu dla młodzieży. W ostatnich latach stanowisko trenera cieszyło się bardzo dużą popularnością i są to bez wątpienia osoby potrzebne naszemu miastu.

 

Organizacja aktywnego czasu, to nie tylko boisko. Są to także spotkania na halach, kortach, czy rajdach rowerowych, gdzie pod opieką dorosłej osoby dzieci mogą zwiedzać nowe okolice.

 

Wszyscy chętni, którzy chcieliby objąć stanowisko na trenera osiedlowego, proszeni są o wysłanie swojego CV wraz z dokumentacją spełniającą wymogi na stanowisko oraz pisemną wizję prowadzonych zajęć po objęciu roli trenera. Zgłoszenia można wysłać pocztą na adres: WSZS, ul. Borowska 1-3, 50-529 Wrocław lub mailowo: [email protected] do dnia 01.03.2015r.


 

Foto:wikipedia/Derrick Mealiffe

Trener osiedlowy – nabór nowych kandydatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się