20°C lekkie zachmurzenie

Tłumy na wrocławskim rynku-ZDJĘCIA

| Gdzie: Wrocław, Rynek

Świąteczna atmosfera w centrum miasta

 

Jarmark Bożonarodzeniowy w rynku we Wrocławiu przyciąga masę ludzi każdego dnia. Różnorodne zapachy, regionalne smaki, kolorowe światełka, oryginalna odzież czy świat zabawek, to tylko część tego, co możemy spotkać w drewnianych budkach na rynku. Wrocławianie, jak i turyści odwiedzający nasze miasto bardzo chętnie korzystają z tych przyjemności, ale nie ma się co dziwić, takie rzeczy w jednym miejscu są tylko raz do roku. Przepych i gwar, biegające dookoła dzieciaki i mnóstwo pokus, to okoliczności zwiedzania Jarmarku Bożonarodzeniowego.

 

 

Wbrew pozorom, panuje bardzo pozytywna aura. Świąteczne piosenki przy pitym grzańcu lub gorącej czekoladzie wprawiają nas w klimat coraz szybciej zbliżających się świąt. Brakuje jedynie śniegu, aby obrazek wyglądał jak z bajki, ale prognozy pogody nie przewidują opadów w nadchodzących dniach. Póki co, świeżo postawiona choinka prezentuje się doskonale, co świadczy o tym ilość robionych sobie z nią „selfie” przez przechodniów.  

 

Jarmark na wrocławskim rynku otwarty będzie do 22. grudnia, więc zostały ostatnie dwa tygodnie na wizytę i skosztowanie niektórych przyjemności.

 

 

Tłumy na wrocławskim rynku-ZDJĘCIA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się