19°C pochmurno z przejaśnieniami

Szeptuchy też improwizują

Kiedy: 2015-11-30 , godzina: 19:00 | Gdzie: Klub Ślepy Zaułek, Św. Antoniego 2/4

Rozrywka, Szeptuchy improwizują - zdjęcie, fotografia

Improwizowane poniedziałki - co tydzień nowy scenariusz

Powietrze jest pełne duchów, zaklęć, życzeń i odczyniania uroków. Szeptuchy zaczynają swoją pracę... Dzień dobry, w tym roku andrzejki trwają dłużej - 30 listopada o godz. 19.00 Improwizowane poniedziałki zakończą je specjalnym scenariuszem. W poandrzejkowy wieczór zapraszamy na opowieść pełną szeptów, zamów i złowieszczych chichotów. Idealna zabawa na listopadowy wieczór. Nie zabraknie wosku. Tym razem będzie wesoło, magicznie, przewrotnie, ludowo, po ciemku, na sianie, z werwą, w gaciach i bez gaci, z trzciną w ustach, z zaciśniętymi zębami, splecionymi warkoczami, ciepłymi dłońmi, zimnymi stopami, ogorzałymi twarzami i przenikliwymi spojrzeniami.  

Wystarczy przyjść i usiąść wygodnie na widowni, W ten sposób przeżyjesz z nami niezapomniany wieczór pełen śmiechu łez i wrażeń. Możesz też wejść na scenę i zagrać w niepowtarzalnym scenariuszu. Wszystko zależy od ciebie (no i innych aktorów na scenie). Nikogo nie zmuszamy do występowania, bez obaw.

Na czym to polega?

Podczas Improwizowanych Poniedziałków goście siadają na widowni i obserwują opowieść. A na improwizowanej scenie dzieje się naprawdę dużo. Przez półtorej godziny można pozostać na widowni lub jeżeli widz ma ochotę - wystąpić na scenie. Wybór należy do niego. Improwizowane poniedziałki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale też okazja do ćwiczenia wystąpień publicznych, nabrania pewności siebie i rozwijania swojej kreatywności.

Szeptuchy też improwizują komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się