10°C mgła

Studenci farmacji we Wrocławiu odkryją swój potencjał!

Już niebawem odbędzie się kolejne spotkanie w ramach 3. edycji projektu dedykowanego studentom farmacji z całej Polski – „RECEPTA na sukces farmacji”. 17. marca Wrocławski Uniwersytet Medyczny stanie się centrum motywacji, pozytywnej energii i inspiracji. Udział w wydarzeniu pomoże przyszłym farmaceutom odkryć drzemiący w nich potencjał oraz pozwoli odpowiedzieć na pytanie, jak pokierować karierą zawodową i znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Odkryj swój potencjał

Tegoroczna edycja programu „RECEPTY na sukces w farmacji” odbywa się pod hasłem odkrywania w sobie potencjału. Jej celem jest pokazanie studentom, w jaki sposób mogą rozpoznać i przenieść swoje naturalne zasoby na płaszczyznę zawodową i przekuć je w sukces. Spotkanie będzie dla nich doskonałą okazją do spojrzenia w głąb siebie oraz zastanowienia się nad swoimi mocnymi stronami. Wszystko po to, by przyszli farmaceuci umieli odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki typ pracy najbardziej im odpowiada.

Wymarzona praca

Jak sprawić, by praca była nie tylko źródłem utrzymania, ale także przestrzenią do rozwijania mocnych stron i odnalezienia spełnienia? Na to pytanie podczas spotkania we Wrocławiu postara się odpowiedzieć ceniony ekspert, Marcin Olkowicz – trener, wykładowca Collegium Civitas oraz Dyrektor Generalny w ZFPR Związek Firm Public Relations. Pomoże on uświadomić uczestnikom ich oczekiwania i naturalne predyspozycje oraz udzieli wskazówek, w jaki sposób na ich podstawie wybrać przyszłe miejsce pracy. Jego wystąpienie przyczyni się do zrozumienia przez studentów, że osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym, przy jednoczesnym pozostaniu sobą, jest nie tylko możliwe, ale, co więcej, pozwoli odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy.

100% motywacji

Na spotkaniu „RECEPTY na sukces w farmacji” uczestnicy mogą spodziewać się także ogromnej dawki motywacji. Olga Kozierowska, jedna z najbardziej cenionych mówców motywacyjnych w Polsce, zaprezentuje studentom swój autorski power speech pt. „Możesz więcej niż myślisz, że możesz!”. Efekt WOW gwarantowany! Przyszli farmaceuci, którzy potrzebują bodźca do rozpoczęcia poszukiwania swojej drogi zawodowej i spełniania marzeń, z pewnością wyjdą ze spotkania pełni zapału i chęci do działania. Ci, którzy poznali smak porażki i kryzysu, zrozumieją, że to tylko przystanek na drodze do sukcesu.

Kto pyta, nie błądzi

Podczas spotkania studenci otrzymają także wyjątkową okazję do wzięcia udziału w talk-show z przedstawicielami firmy Gedeon Richter, organizatora projektu „RECEPTA na sukces w farmacji”. Za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej w ich smartfonach będą mogli na żywo zadawać nurtujące ich pytania, dotyczące specyfiki pracy w firmie farmaceutycznej. Specjaliści z przyjemnością rozwieją ich wątpliwości oraz opowiedzą o tym, jak wygląda rzeczywistość zawodowa w jednej z największych firm farmaceutycznych w Europie.

Studenci farmacji we Wrocławiu odkryją swój potencjał! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się