17°C pochmurno z przejaśnieniami

Spartan Cup zaprasza - VIDEO

Trwają zapisy do XIV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Spartan Cup

Spartan Cup, to liga dla każdego
Po reformie rozgrywek podniesie się poziom ekstraklasy oraz 1. ligi, natomiast druga liga będzie przeznaczona przed wszystkim dla tych, którzy mają ochotę aktywnie spędzać czas, bawić się, a wynik meczu czy miejsce w lidze zejdą na dalszy plan.

Zapisy rozpoczęły się z początkiem sierpnia i potrwają do 6 września. Rywalizacja amatorskich drużyn w piłkę nożną rozpocznie się w połowie września.

Mocne strony ligi
Przed wszystkim własny obiekt – boisko ze sztuczną murawą, świetnie doświetlone, tak by w każdym miejscu na boisku zawodnicy oraz sędziowie mieli doskonałe warunki, a także szatnie z natryskami.

Choć rozgrywki są amatorskie, to staramy się by nawet Ci którzy grają w niższych ligach poczuli się profesjonalnie – gramy oryginalnymi piłkami meczowymi Beu Jeau (Euro 2016) oraz Errejota (piłka obecnie używana w polskiej ekstraklasie), robimy wywiady z zawodnikami, przez cały sezon media piszą o wyróżniających się zespołach i graczach. Profesjonalną obsadę sędziowską zapewnia Piotr Piejko - sędzia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w profesjonalnej piłce nożnej, w Ekstraklasie oraz I lidze.

Wpisowe dla nowych drużyn to tylko 1900zł, gwarantujemy wszystkim minimum 14 meczów (w tym mecze pucharowe!), a dla tych, którzy się pospieszą i dołączą do naszej ligi do 17 sierpnia mamy szereg bonusów jak bilety na ligowe mecze Śląska Wrocław, karnety na naszą siłownię (dla 10 zawodników każdego zespołu) oraz boisko do przedsezonowych sparingów.

Wszystkie mecze są rozgrywane przy ul. Krajewskiego 2


Więcej na stronie www.spartancup.pl
kontakt: [email protected]

 

Marian Przestalski
koordynator ligi Spartan Cup

Spartan Cup zaprasza - VIDEO komentarze opinie

  • gość 2016-08-10 11:24:20

    Jak wszyscy mają swoje niedociągnięcia, ale jeśli patrzeć tylko od strony meczowej, to obiekt i opieka organizatorów i sędziego pozwala skupić się na grze. Przed wszystkim nie ma problemu z przerwami by zawodnicy pobiegli po piłkę co w innych ligach bardzo mnie denerwowało (Na sarbinowskiej wystarczy wybić dwie piłki i 2 minuty przerwy murowane). Szatnie z prysznicami to już zupełny luksus, dobre szczególnie w sezonie letnim :)

Dodajesz jako: Zaloguj się