15°C bezchmurnie

Śmierć pucybuta

Kiedy: 2016-01-04 , godzina: 19:00 | Gdzie: Pub Przybij Piątaka przy ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1

Rozrywka, Śmierć pucybuta - zdjęcie, fotografia

Improwizowane poniedziałki - co tydzień nowy scenariusz

Nowy rok – nowe miejsce – nowe scenariusze! Improwizowane poniedziałki zaczną 2016 rok na bogato!

Nowy rok przywitamy w nowym miejscu. Od 4 stycznia zapraszamy co tydzień do pubu Przybij Piątaka przy ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1. Godzina 19.00 i wstęp za free pozostają bez zmian.

Śmierć Pucybuta

4.01.2016r.  godz. 19.00 Pucybut w południowowłoskim Scarpano łatwego życia nie ma. Cóż z tego, że jego usługi są pożądane wśród najmajętniejszych mieszkańców tego pięknego miasteczka, cóż z tego, że zarabia krocie, cóż z tego, że właśnie odnalazł miłość swojego życia! Dzisiaj to wszystko nie ma już znaczenia. Dzisiaj pucybut umrze! A dlaczego? Tego dowiecie się już w najbliższy poniedziałek 4 stycznia. Zapraszamy na farsę w trzech aktach.

Na czym to polega?

Podczas Improwizowanych poniedziałków goście siadają na widowni i obserwują opowieść. A na improwizowanej scenie dzieje się naprawdę dużo – śmiech, strach, emocje, zagadki.... Przez półtorej godziny można pozostać na widowni lub jeżeli widz ma ochotę - wystąpić. Wybór należy do niego. Improwizowane poniedziałki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale też okazja do ćwiczenia wystąpień publicznych, nabrania pewności siebie i rozwijania swojej kreatywności.

Śmierć pucybuta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się