19°C pochmurno z przejaśnieniami

Skiltron zagra we Wrocławiu

Kiedy: 2015-07-20 , godzina: 19:00 | Gdzie: Klub Od Zmierzchu do Świtu

Muzyka, Skiltron zagra Wrocławiu - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy na występ argentyńskiego zespołu heavy metal - Skiltron

 

Skiltron

To czołowy reprezentant folk metalu z Ameryki Południowej. Argentyńska grupa została założona w 2004 roku. Na koncie mają cztery albumy długogrające: "The Clans have United" (2006), "Beheadinig The Liars" (2008), "The Highland Way" (2010) oraz "Into The Battleground" (2013). Na każdym kolejnym albumie zespół rozwijał swój unikalny styl i brzmienie. Zespół zaczynał od koncertów u boku takich zespołów jak Grave Digger, In Extermo czy Korpiklaani, z którymi to pojechał w trasę po Ameryce Południowej w 2010 roku. W 2012 grupa debiutowała na żywo w Europie grając trasę po UK. W 2015 roku Skiltron zagości na największym metalowym festiwalu świata – Wacken Open Air będąc równocześnie pierwszym występującym tam zespołem z Argentyny w historii festiwalu. Przez 11 lat działalności grupa zyskała rozpoznawalność w świecie folk metalu czyniąc z siebie bardzo dobrą wizytówkę tego gatunku.

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=VGS4g2ReH24 Fb:

https://www.facebook.com/skiltron

 

 

Time Of Tales - to mielecki zespół folk metalowy założony jesienia 2009 roku, inspirowany takimi kapelami jak Ensiferum, Eluveitie, Korpiklaani oraz wieloma innymi z szeroko pojętego gatunku folk-viking-metal. Jak dotychczas zespół zaprezentował świetną EP zatytułowaną „Enter The Gates”, która ukazała się w marcu 2014 roku. Na chwile obecną zespół może się pochwalić występami przed takimi gwiazdami sceny folk-metalowej jak Percival Schuttenbach czy Litvintroll oraz kilkoma audycjami radiowymi w których Time of Tales było prezentowane. Zespół obecnie pracuje nad nowym materiałem na LP oraz koncertuje.

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=4vOcl0gXWsI

 

InDespair - wrocławski zespół melodeathowy powstały w zimie 2003 roku. W ciągu ostatnich kilku lat zaliczył kilkadziesiąt koncertów w różnych miastach (m.in. z Sabatonem, Turbo, Tyrem i Blaze'em Bayleyem), a także cztery wizyty w studiach nagraniowych. Efektem jednej z sesji jest profesjonalnie zarejestrowany w ZED Studio debiutancki album "Time to Wake Up", wydany własnym sumptem w sierpniu 2012 roku. Wizytówkami aktualnego składu i stylu zespołu są Ep-ka "Sign of the Raven" oraz profesjonalny teledysk do utworu "Under Cold Sky".

 

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=Bo5FtAd-UP8 Fb:

https://www.facebook.com/InDespairPL

 

Lifephobia - wrocławska kapela groove metalowa - to nie tylko kawał ciekawego metalowego grania... To zespół łączący ludzi o szerokich horyzontach muzycznych (od metalu po jazz) i dwa pokolenia muzyków. To niezwykle połączenie energii pierwotnego thrash metalu z młodzieńczą fantazją nowoczesnych odmian ostrego grania!

 

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=9T145qo__vU&feature=youtu.be

 

 

Skiltron zagra we Wrocławiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się