-2°C bezchmurnie

Położna radzi w Rossmannie

Kiedy: 2015-08-27 , godzina: 15:00 | Gdzie: pl.Dominikański, Powstańców Śl., Świdnicka, Widna, Paprotna, Racławicka, pl.Bema, Lotnicza, Bałtycka

Zdrowie, Położna radzi Rossmannie - zdjęcie, fotografia

HiPP wspiera mamy – bezpłatne porady w drogeriach

 

W dniach 20-23 oraz 27-30 sierpnia w wybranych drogeriach Rossmann odbędzie się wyjątkowa akcja „Położna radzi” – bezpłatne konsultacje z wykwalifikowanymi położnymi, które będą udzielać młodym mamom cennych wskazówek odnośnie żywienia i pielęgnacji niemowląt. Organizatorem jest firma HiPP – producent ekologicznej żywności oraz mleka modyfikowanego dla niemowląt i małych dzieci.  

 

Wraz z narodzinami dziecka w życiu każdej mamy pojawia się wiele pytań, dotyczących w dużej mierze karmienia maluszka. Z takimi pytaniami młode mamy w pierwszej kolejności zwracają się do osób, które towarzyszą im w okresie bezpośrednio po porodzie oraz w pierwszych miesiącach życia dziecka.  Z ankiety internetowej przeprowadzonej przez TNS Polska na zlecenie firmy  HiPP (na próbie 4200 mam) wynika, że aż 54%  badanych kobiet pomoc w karmieniu piersią otrzymało od położnej. 

 

 

Położna towarzyszy mamie najczęściej już przed porodem, w szkole rodzenia – pomaga przygotować się na tę wielką chwilę, jaką jest przyjście maleństwa na świat, a także przekazuje cenne wskazówki odnośnie pielęgnacji, żywienia i szeroko pojętej opieki nad noworodkiem. Po narodzinach dziecka odwiedza świeżo upieczoną mamę, uczy ją karmienia i udziela fachowych porad w tym zakresie – a jeśli jest taka potrzeba, odpowiada także na pytania dotyczące mleka modyfikowanego.

 

Wraz z upływem kolejnych tygodni i miesięcy młoda mama stopniowo uczy się swojej nowej roli życiowej. Pojawiają się kolejne pytania – bardzo ważne w tym okresie jest wsparcie odpowiednich specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Doskonale wie o tym firma HiPP, która we współpracy z drogeriami Rossmann, w ramach akcji „Położna radzi”, proponuje bezpłatne konsultacje z wykwalifikowanymi położnymi. Konsultacje odbędą się w terminach 20-23 oraz 27-30 sierpnia, w wybranych drogeriach Rossmann – dokładne lokalizacje można sprawdzić na stronie www.hipp.pl. To wyjątkowa okazja, aby przy okazji codziennych zakupów dla maluszka skorzystać z cennych porad udzielanych przez ekspertki w dziedzinie żywienia i pielęgnacji niemowląt.  

 

Dodatkowo, przy zakupie dwóch puszek mleka HiPP (po 6. miesiącu lub mleka JUNIOR) będzie można – za okazaniem położnej paragonu – otrzymać prezent w postaci praktycznego pojemnika na mleko. Warto już dziś sprawdzić dokładne lokalizacje oraz godziny trwania konsultacji!  

 

Więcej informacji o marce i produktach: www.hipp.pl

 

 

 

Marka HiPP to nr 1 na świecie w kategorii ekologicznej żywności dla niemowląt (za: Euromonitor International). Ponad 50-letnie doświadczenie w rolnictwie ekologicznym oraz korzystanie z najnowszej wiedzy naukowej sprawiło, że firma stała się ekspertem w dziedzinie żywienia najmłodszych. HiPP jest obecnie największym na świecie przetwórcą surowców ekologicznych. Za najwyższą jakość produktów swoim nazwiskiem ręczą właściciele firmy, Claus i Stefan Hipp. Oferta marki obejmuje m.in. mleko HiPP Combiotik®, mleko HiPP BIO, herbatki (dla mam karmiących i niemowląt), ekologiczne produkty w słoiczkach (np. dania, zupki, desery), a także innowacyjne propozycje, jak np. musy owocowe w tubkach, czy kaszki bądź owoce w kubeczkach. Ponadto, HiPP to również ekspert w pielęgnacji – w trosce o wrażliwą skórę zostały stworzone dwie linie pielęgnacyjne: HiPP Babysanft dla niemowląt oraz HiPP Mamasanft – dla kobiet w ciąży i po porodzie.  

 

 

Położna radzi w Rossmannie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się