15°C bezchmurnie

Plebiscyt TOP Restauracje

Kuchnia, Plebiscyt Restauracje - zdjęcie, fotografia

Użytkownicy serwisu Pyszne.pl wybierają najlepsze restauracje w Polsce – do wygrania jedzenie za darmo na cały rok

Do końca 2015 roku trwa głosowanie na najlepsze restauracje z dowozem w Polsce. Szykuje się zacięta rywalizacja między lokalami, internauci sprawdzą się w roli recenzentów, a do wygrania - wyjątkowo atrakcyjna nagroda. Wśród nominowanych 10 restauracji z Wrocławia.

Moda na zamawianie jedzenia przez internet upowszechniła się w Polsce na dobre. Coraz więcej użytkowników docenia wygodę tego rozwiązania oraz szeroki wybór dań z ponad 4 tysięcy restauracji. Serwis Pyszne.pl – największa platforma do zamawiania jedzenia online – w specjalny sposób zachęca użytkowników do wystawiania ocen lokalom. Sporządza coroczny ranking najlepszych restauracji, w którym decyzję o tym, kto stanie na podium, podejmują klienci.

Do końca grudnia można oddać głos w tegorocznej edycji plebiscytu Top Restauracje. Różnorodność dań na Pyszne.pl jest ogromna, dlatego lokale podzielone zostały na 5 popularnych kategorii, w których wyłonieni zostaną zwycięzcy. Oprócz tego jedna restauracja w Polsce otrzyma zaszczytny tytuł Top Restauracji 2015. We Wrocławiu nominowanych zostało 10 lokali, z czego aż siedem to pizzerie. Czy pizza to ulubiona potrawa wrocławian? - przekonamy się już w styczniu. Głos można oddać na stronie www.pyszne.pl/top-restauracje. To tam znajduje się również kompletna lista nominowanych lokali. I najważniejsze: wspaniała nagroda dla uczestników plebiscytu. Do zdobycia kupon na rok darmowego jedzenia z serwisu Pyszne.pl o wartości 7500 PLN.

Przez okrągły rok nie zawracać sobie głowy gotowaniem i korzystać z usług okolicznych restauracji – czy to nie marzenie wielu z nas? A Ty z usług których wrocławskich restauracji chętnie korzystałbyś częściej? Weź udział w plebiscycie Pyszne.pl i sięgnij po nagrodę.

Plebiscyt TOP Restauracje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kuchnia, Wrocław - więcej informacji