19°C słabe opady deszczu

Otwarty turniej squasha Hasta la Vista

Kiedy: 2015-03-22 , godzina: 14:00 | Gdzie: Hasta la Vista, ul. Góralska 5, Wrocław

Jeden z etapów eliminacji mistrzostw Polski

 

W najbliższy piątek 20 marca 2015r. rozpocznie się Hasta la Vista Squash Open. Ponad stu zawodników z całej polski zmierzy się w turnieju squasha, który jest zaliczany jako główna eliminacja w drodze do mistrzostw Polski.

 

Turniej odbywał się będzie przez cały weekend. W piątek swoje siły w eliminacjach do głównej fazy turnieju zmierzą chętni Wrocławianie i osoby, które zgłosiły się a nie należą do rankingu. Sobotnie i niedzielne zmagania, to squash na najwyższym poziomie. Podziwiać będziemy pierwszą setkę rankingu Polskiej Federacji Squasha. Wśród występujących zobaczymy takie postacie jak Przemysław Atras (lider klasyfikacji), ukraiński mistrz Denis Podvorny oraz Pakistańczyk Kam Khan, występujący na co dzień w Stanach Zjednoczonych.

 

Squash to dyscyplina, która swoje święto we Wrocławiu obchodzić będzie za dwa lata, kiedy rozgrywane będą zawody Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games 2017. Warto zatem przyjrzeć się temu niszowemu sportowi  i najlepszym jego zawodnikom.

 

Zawody rozpoczynają się w piątek 20 marca 2015 o godz. 18:00 w klubie Hasta la Vista ul. Góralska 5. Finałowe rozgrywki odbędą się w niedzielę o godz. 14:00. Na spotkanie finałowe rozstawione zostaną dodatkowe trybuny dla kibiców.

 

Wstęp wolny.

 

 

Fot. Hastalavista.pl

Otwarty turniej squasha Hasta la Vista komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się