22°C bezchmurnie

Ostatni moment na zapisy do Spartan Cup

Kiedy: 2015-03-20 , godzina: 10:00 | Gdzie: Wrocław, ul. Krajewskiego 2, Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan

Piłkarska liga amatorska przyciąga spore zainteresowanie

 

Największa wrocławska liga amatorów piłki nożnej rusza już niebawem. Ostatni tydzień zapisów przed nami. Chętne drużyny, które chcą zmierzyć się na profesjonalnie przygotowanym boisku mają czas do 20 marca 2015r.

 

Pierwsza tura zapisów, w której było obniżone wpisowe została zakończona. O bonusach związanych z wcześniejszym zapisem do ligi pisaliśmy w tym artykule.

 

Druga tura zapisów i przygotowań do Spartan Cup zapowiada się ciekawie. Początek miesiąca okazał się bardzo owocny w ilość zgłoszonych drużyn. Kilka z nich, które systematycznie występują w lidze, pojawiły się pierwszego dnia z gotową listą zawodników. Pozostałe licznie zgłaszają się każdego dnia.

 

Sezon przygotowawczy zawodników dobiega końca. Zima, to często zgrywanie się w halach sportowych przy grze w halówkę. Czas zrzucić zimowe ciuchy i zebrać się ekipą na boisku, by powalczyć w lidze Spartan Cup z wrocławskimi drużynami.

 

Organizatorzy na dzień dzisiejszy gwarantują minimum 14 spotkań na świetnie przygotowanym boisku przy ul. Krajewskiego. Pierwszy mecz już 23 marca 2015r.

 

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do piątku 20 marca. Wszelkie informacje odnośnie zapisów dostępne są na stronie spartancup.pl lub pod nr telefonu 696-243-366.

 

 

 

 

Ostatni moment na zapisy do Spartan Cup komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się