19°C słabe opady deszczu

Oczyszczanie organizmu na wiosnę

Kiedy: 2015-04-19 , godzina: 16:00 | Gdzie: Instytut Psychodietetyki, Podwale 36b

Warsztaty kulinarne dotyczące detoksykacji organizmu

 

Warsztaty kulinarne pod hasłem „Wiosenne oczyszczanie organizmu”, odbędą się już w przyszłą niedzielę 19 kwietnia, w godz. 16:00- 18:00, w Instytucie Psychodietetyki,  przy ul. Podwale 36b.

 

Zajęcia, prowadzone przez mgr inż. Martę Kierzkowskiej- Grzybek, skierowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką zdrowego odżywiania, chcących zamienić stare przyzwyczajenia na nowe, korzystniejsze dla organizmu.

 

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób działają przeciwutleniacze oraz oksydanty zawarte w żywności, jak wspomóc funkcję wątroby, polegającą na oczyszczaniu i harmonizowaniu organizmu, a także jakie są przeciwwskazania detoksykacji. Ponadto, obecni zostaną zapoznani z informacjami na temat rodzajów diet oczyszczających, potraw i produktów ułatwiających detoks organizmu oraz sposobów dodatkowego wspierania procesu oczyszczania.

 

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 60 zł. W cenie zawarta jest degustacja, pokaz kulinarny, a także zapoznawanie z recepturami  potraw ułatwiających oczyszczanie organizmu. Zapisów należy dokonywać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie instytutpsychodietetyki.pl.

 

Zimą metabolizm ulega spowolnieniu i organizm niedostatecznie filtruje się z toksyn, co może powodować uczucie zmęczęnia i senności. Warto więc zadbać o właściwą detoksykację organizmu.

 

Aleksandra Krasowska

Oczyszczanie organizmu na wiosnę komentarze opinie

  • OEMapaZdrowia 2015-05-31 14:50:34

    Witam! Błonnik Witalny to bardzo dobry sposób na oczyszczanie organizmu. To preparat, który w składzie ma babkę płesznik (Plantago psyllium) i babkę jajowatą (Plantago ovata). Pomaga on w łatwo oczyścić organizm ze zbędnych złogów i toksyn. Do jego zalet należą m.in. skuteczne wspomaganie procesu odchudzania, hamowanie nadmiernego apetytu czy zapobieganie efektowi jo-jo. Usprawnia on także pracę jelit, dzięki czemu likwiduje zaparcia, usuwa toksyny z organizmu czy poprawia samopoczucie, koncentrację. Więcej informacji o Błonniku Witalnym dostępne jest na stronie czystejelito.eu Pozdrawiam Jolanta Piwowarczyk Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

Dodajesz jako: Zaloguj się