21°C pochmurno z przejaśnieniami

Nożownik zatrzymany

Na sygnale, Nożownik zatrzymany - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę

Wrocławscy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu, po pościgu zatrzymali mężczyznę, który podczas szarpaniny z pracownikami ochrony ugodził nożem jednego z nich. Funkcjonariusze podczas obezwładniania napastnika odebrali mu nóż. Poszkodowany trafił do szpitala gdzie udzielono mu pomocy. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zatrzymanemu 31-latkowi pobrano krew do badań. Obecnie policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci Oddziału Prewencji we Wrocławiu po pościgu zatrzymali 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, podejrzanego o ugodzenie nożem pracownika ochrony. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 18.00 na stacji paliw przy ul. Karkonoskiej. Pracownicy ochrony zostali wezwani przez obsługę stacji w związku z agresywnym i dziwnym zachowaniem mężczyzny.

Gdy pracownicy ochrony próbowali z mężczyzną porozmawiać i go uspokoić, wywiązała się między nimi szarpanina, podczas której mężczyzna ugodził nożem w brzuch jednego z nich.

Następnie napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejscu pojawili się policjanci. Wtedy nożownik widząc zbliżający się patrol zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Podczas obezwładniania 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry policjanci odebrali zatrzymanemu nóż. Mężczyzna nawet po zatrzymaniu cały czas był bardzo agresywny. Wezwane na miejsce pogotowie udzieliło pomocy poszkodowanemu 25-letniemu pracownikowi ochrony, a następnie przewiozło go do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zatrzymanemu 31-latkowi pobrana została do badań krew celem sprawdzenia czy nie był pod działaniem alkoholu lub środków odurzających.

Obecnie policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają wszystkie okoliczności dotyczące tego zdarzenia.

Nożownik zatrzymany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się