19°C pochmurno z przejaśnieniami

Nocny kurier

Kiedy: 2015-12-07 , godzina: 19:00 | Gdzie: Klub Ślepy Zaułek, Św. Antoniego 2/4

Rozrywka, Nocny kurier - zdjęcie, fotografia

Improwizowane poniedziałki - co tydzień nowy scenariusz

Kurier jaki jest każdy widzi. Ale pozory mogą mylić! Na Improwizowanych poniedziałkach i paczki i kurierzy należą do wyjątkowej gwardii. Bo nocą dostarczane są tylko wyjątkowe przesyłki.

Zapraszamy na gonitwę z czasem, z zgubionymi przesyłkami i śmiercią grającą w kości w ciemnościach.

"Nocny kurier" w najbliższy poniedziałek 7 listopada, o godz. 19.00 w klubie Ślepy Zaułek we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia są Improwizowane Poniedziałki.

Wystarczy przyjść i usiąść wygodnie na widowni, W ten sposób przeżyjesz z nami niezapomniany wieczór pełen śmiechu łez i wrażeń. Możesz też wejść na scenę i zagrać w niepowtarzalnym scenariuszu. Wszystko zależy od ciebie (no i innych aktorów na scenie). Nikogo nie zmuszamy do występowania, bez obaw. 

Na czym to polega? Podczas Improwizowanych Poniedziałków goście siadają na widowni i obserwują opowieść. A na improwizowanej scenie dzieje się naprawdę dużo. Przez półtorej godziny można pozostać na widowni lub jeżeli widz ma ochotę - wystąpić na scenie. Wybór należy do niego. Improwizowane poniedziałki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale też okazja do ćwiczenia wystąpień publicznych, nabrania pewności siebie i rozwijania swojej kreatywności.

Wstęp: wolny.

Nocny kurier komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się