21°C pochmurno z przejaśnieniami

Największe Show Kaskaderskie w Europie

Kiedy: 2015-09-26 , godzina: 18:00 | Gdzie: Stadion Sportowy ul. Lotnicza 72

Motoryzacja, Największe Kaskaderskie Europie - zdjęcie, fotografia

Flott Cascaders Team już jutro we Wrocławiu

 

Witamy w atmosferze Coloseum...

Z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

 

 

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

 

 

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

 

 

Flott Cascaders Team to opowieœć o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia... Którzy umiejśtności zawodowe "przepocili" w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła. Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości, urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną. O ustanawianiu rekordów świata - odnotowanych w Księdze Guinessa - wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu NajlepszegoTeamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych. 

 

 

FMX Show (Freestyle Motocross)

Skoki na wysokość 15 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team. Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów.

 

 

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej. Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały - witamy w atmosferze Coloseum.

 

 

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

12 FMX Show

13 jazda samochodami na dwóch kołach

13 manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi

14 skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem

15 wyścigi rzymskie

16 przejazdy przez płonące ściany

17 jazda z płonącym człowiekiem

18 amerykańskie Monster Track

19 strzał do pędzącego samochodu z bazooki!

 

 

 

 

Największe Show Kaskaderskie w Europie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się