16°C bezchmurnie

Międzynarodowy tenis wraca do Wrocławia. Zagra m.in Kubot!

16 lutego w hali Orbita rozpocznie się międzynarodowy turniej tenisa ziemnego Wrocław Open 2015. Udział w zawodach zapowiedzieli już Łukasz Kubot i Michał Przysiężny.
Pula nagród ma wynieść ponad 300 tysięcy złotych.
- Jestem bardzo podekscytowany powrotem tenisa do Wrocławia. Wspólnie z Michałem Przysiężnym zdobywaliśmy tutaj pierwsze punkty. Miło będzie znów wrócić do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Wierzę, że tenis ściągnie na trybuny wielu fanów. Podczas ostatniej wizyty światowego tenisa we Wrocławiu kibice dopisali. Przeczuwam, że w lutym będzie równie dobrze. Wrocławscy kibice będą mieli kogo oglądać, bo poza zawodnikami o doświadczeniu na arenie międzynarodowej przy okazji takich turniejów zawsze objawiają się jakieś talenty. Nie brakuje ich również we Wrocławiu - podkreślił polski zwycięzca debla w Australian Open 2014.

- 16 lutego to moje urodziny. Mam zatem nadzieję, że to będzie dobry tydzień nie tylko dla mnie, ale dla Wrocławia i polskiego tenisa. Nie mogę już doczekać się tej imprezy - stwierdził z kolei Michał Przysiężny, który również weźmie udział w zawodach.

Niewykluczone, że międzynarodowy turniej we Wrocławiu zagości na dłużej. Zasugerował to prezydent miasta Rafał Dutkiewicz. Stwierdził, że umowa partnerska może obowiązywać nawet na pięć najbliższych lat.


Foto: tenis24.eu

Międzynarodowy tenis wraca do Wrocławia. Zagra m.in Kubot! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się