20°C lekkie zachmurzenie

Made in photo 7

Made in Media w Sky Tower

 

Galeria Sky Tower wspólnie z Katedrą Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu serdecznie zaprasza na siódmą edycję wystawy z cyklu Made in Photo, którą można oglądać do 5. listopada w Galerii Sky Tower. Inauguracja wystawy odbyła się już 14. października o godzinie.

 

 

Made in Photo to inicjatywa absolwentów oraz pracowników Katedry Sztuki Mediów. W jej ramach prezentowane są najlepsze prace dyplomowe powstałe w pracowniach tej placówki. Made in Photo skupia się na możliwościach kreacyjnych fotografii, szczególnie tej inscenizowanej – od klasycznych, parateatralnych działań, opartych na wykreowanych przez autora sytuacjach, poprzez ingerencję w naturę obrazu drogą postprodukcji cyfrowej, aż po działania intermedialne, film i animacje.

 

 

W wystawie wezmą udział: Pracownia Działań Intermedialnych, Pracownia Fotomediów, Pracownia Kreacji Przestrzeni Multimedialnej, Pracownia Perswazji Medialnej, Pracownia Projektowania Multimedialnego. Prace zostaną wyeksponowane na poziomie 0 oraz 1, na ścianach, we wnękach i w jednym z lokali mieszczących się w Galerii Sky Tower. Wystawę będzie można oglądać, podążając specjalnym szlakiem według mapek rozdawanych w Punkcie Informacyjnym i dystrybuowanych na stojakach na terenie Galerii.  

 

 

Made in photo 7 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się