21°C pochmurno z przejaśnieniami

Kulinarna przygoda dla najmłodszych

Rusza kolejna edycja kulinarnych półkolonii, organizowanych przez Akademię Młodego Kucharza we Wrocławiu. Warsztaty odbędą się w dwóch turach: 19.-23. i 26.-30. stycznia, w nowym budynku Corte Verona, przy ul. Grabiszyńskiej.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-13 lat, a ich koszt to 590 zł. Na każdym z turnusów przewidziane jest maksymalnie 12 miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 728 328 503 lub pod adresem: [email protected]. Zajęcia prowadzone będą w godzinach 9:00–16:00, z możliwością przyprowadzania dzieci od 8:30 i odbioru do 16:30. Organizator zapewnia opiekę kucharza- animatora przez cały czas trwania zajęć oraz udostępnienie strojów i akcesoriów kulinarnych niezbędnych w kuchni.

W trakcie 5 dni dzieci będą miały okazję dowiedzieć się jak przygotować zdrowe burgery czy karnawałowe przekąski, skompletować własną książkę kucharską, a także wziąć udział w warsztatach twórczych. Ponadto w programie wydarzenia znajdują się również gry i zabawy, dostosowane do wieku uczestników, wspólne przygotowywanie posiłków i poznawanie nowych przepisów.

Kulinarne półkolonie są idealnym sposobem na uświadomienie najmłodszym, jak ważne jest zdrowe odżywianie i jaką satysfakcję dają przygotowane samodzielnie posiłki. To okazja do kreatywnego spędzania czasu na zabawie z gotowaniem i obudzenia w dziecku nowych pasji.

Kulinarna przygoda dla najmłodszych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się