15°C bezchmurnie

Kuchnia+ poleca

Kuchnia, Kuchnia+ poleca - zdjęcie, fotografia

Restauracje z dolnego śląska w 2 etapie ogólnopolskiej akcji kanału kuchnia+

 

Blisko 2300 restauracji wzięło udział w drugiej edycji akcji „Kuchnia+ poleca”. Pasjonaci kulinariów oddali na nie aż 17 500 głosów. Do drugiego etapu akcji, której organizatorem jest Kuchnia+, autorski kanał tematyczny nc+, awansowało aż 6 lokali z Dolnego Śląska.

 

Zakończył się pierwszy etap trwającej właśnie akcji „Kuchnia+ poleca”. To unikalny w Polsce projekt, który z jednej strony uwzględnia opinie klientów, a z drugiej jest oparty na merytorycznej ocenie ekspertów. Dzięki temu łączy on upodobania miłośników jedzenia z profesjonalnym podejściem do prowadzenia restauracji.

 

W porównaniu do pierwszej edycji udział wzięło 50% więcej lokali. Pasjonaci jedzenia poza domem oddali również 20% więcej głosów. Dzięki nim powstał prestiżowy ranking 48 restauracji, które w najbliższym czasie sprawdzą tajemniczy klienci Kuchni+. Ich pełną listę można znaleźć na stronie: www.bit.ly/Top48KuchniaPlusPoleca.

 

- Liczba głosów oraz poleconych restauracji pokazuje wzrost popularności naszej akcji. Po raz kolejny miło widzieć, że wśród lokali, które awansowały do kolejnego etapu, są zarówno te z mniejszych miejscowości, jak Kiełczów, ale także z większych miast, jak Wrocław. Teraz przed naszymi ekspertami najtrudniejsze zadanie, bo muszą odwiedzić każde z tych 48 miejsc i wydać swoją ocenę – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanału Kuchnia+.

 

W drugim etapie, który będzie trwał od początku września do końca października, eksperci Kuchni+, jako tajemniczy klienci sprawdzą każdą z 48 restauracji, które najczęściej rekomendowali internauci. Swoją opinię wyrażą za pomocą specjalnej ankiety przygotowanej przez dział badań platformy nc+. Jej wynik wraz z oceną formularza wypełnianego przez poszczególne lokale i liczbą głosów zebraną w pierwszym etapie będzie miał wpływ na to, kto ostatecznie otrzyma certyfikat.

 

W listopadzie, podczas uroczystej gali, stacja wręczy 12 certyfikatów „Kuchnia+ poleca”. Uhonorowane w ten sposób miejsca otrzymają możliwość zaprezentowania się w specjalnym programie na antenie stacji, w rubryce na stronie www.kuchniaplus.pl oraz facebookowym profilu kanału pod adresem www.facebook.com/Kuchniaplus.

 

Kuchnia+ Dodaje smaku

Kuchnia+ to pierwszy polski kanał kulinarny. Stacja dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. Ideą Kuchni+ jest promocja zdrowego stylu życia, poszerzanie kulinarnych horyzontów oraz zachęcanie do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw.

 

 

W ramówce nadawanej przez całą dobę stacja prezentuje najlepsze światowe programy takich gwiazd, jak Jamie Oliver, Anthony Bourdain czy Yotam Ottolenghi, a także własne produkcje z udziałem polskich sław gastronomii „Jakubiak lokalnie”, „ABC GOTOWANIA”, „David w Europie” oraz cenionych trenerów fitness, jak „Be Active. Ewa Chodakowska". Stacja emituje również „cook news”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony branży gastronomicznej i kulinarnej. Kanał jest dostępny - spośród platform cyfrowych - wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce.

 

Zasięg techniczny stacji to blisko 3,9 mln gospodarstw domowych. Kuchnia+ istnieje od 2006 roku. Tuż po starcie kanał został uznany za Debiut Roku przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, a w 2007 roku uhonorowany Kulinarnym Oskarem w kategorii Program Telewizyjny.

 

W 2015 roku otrzymał specjalną Telekamerę "Tele Tygodnia". Więcej informacji na www.kuchniaplus.pl i www.facebook.com/Kuchniaplus.  

 

 

Kuchnia+ poleca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kuchnia, Wrocław - więcej informacji