16°C bezchmurnie

Kochaj męża swego – pierwszego i…każdego kolejnego!

Kiedy: 2016-02-08 , godzina: 19:00 | Gdzie: Pub „Szklarnia" przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19

Rozrywka, Kochaj męża swego pierwszego i…każdego kolejnego! - zdjęcie, fotografia

Jedna żona + wielu mężów = komedia omyłek i dużo dobrego humoru

Kiedy ranne wstają zorze, żona wymyka się z domu i przebiega chyłkiem po ulicach. Patrzy z niepokojem na telefon, zapomniała dziś o jednym spotkaniu, widocznie nieistotnym… A przynajmniej do momentu aż czekający mąż nr 1 nie dowie się o mężu numer 2 i nr 3 i nr 4!  

Mieć jednego męża, czy dwóch to żadna sztuka! Poznajcie kobietę co miała mężów na pęczki i każdego z nich owinęła sobie wokół małego paluszka! Czy sprytnej żonie uda się oszukać wszystkich parnterów, czy też w koncu się pomyli i jej sekret wyjdzie na jaw? Przekonajcie się sami już w ten poniedziałek.

Nowe miejsce, ale ta sama dobra zabawa - a na czym to polega?

Podczas Improwizowanych Poniedziałków goście siadają na widowni i obserwują opowieść. A na improwizowanej scenie dzieje się naprawdę dużo. Przez półtorej godziny można pozostać na widowni lub jeżeli widz ma ochotę - wystąpić na scenie. Wybór należy do niego. Improwizowane poniedziałki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale też okazja do ćwiczenia wystąpień publicznych, nabrania pewności siebie i rozwijania swojej kreatywności.

Wstęp na wydarzenie wolny.

Kochaj męża swego – pierwszego i…każdego kolejnego! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się