22°C burza z lekkimi opadami deszczu

Katniss Everdeen wraca... Potrójnie!

Maraton ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci przygotowała dla nas sieć kin „Multikino”. Pokaz odbędzie się 21 listopada. We Wrocławiu będzie miał miejsce w Pasażu Grunwaldzkim, jak i w Arkadach.

 

 

Pierwsza część kultowej trylogii została wyprodukowana w 2012 roku na podstawie książek Suzanne Collins. Zarówno film, jak i cykl pisarki zyskał rzesze fanów na całym świecie. Już 21 listopada do kin wchodzi pierwsza część trzeciej części pt: „Kosogłos”.

 

 

Z tej właśnie okazji „Multikino” przygotowało niesamowitą noc dla fanów trylogii. Jeszcze raz będzie można przeżyć Głodowe Igrzyska wraz z główną bohaterką, Katniss Everdeen. Następnie fani po raz pierwszy przekonają się, jak dziewczyna poradzi sobie w roli przewodnika ludu, Kosogłosa.

 

 

Pokaz rozpocznie się o godzinie 22.00  i będzie trwał aż do 5.30. Odbędzie się w 30 Multikinach w całej Polsce. Cena za bilety waha się od 25 do 33 złotych w zależności od ulgi, jaka przysługuje. Dla licealistów i studentów z ważną legitymacją bilet kosztuje 30 złotych. Pokaz będzie na pewno niezwykłym przeżyciem dla fanów trylogii.

 

 

 

 

 

Zofia Wijaszka

 

 

Katniss Everdeen wraca... Potrójnie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się