19°C pochmurno z przejaśnieniami

Gratka dla miłośników elektronicznej

Kiedy: 2015-04-11 , godzina: 22:00 | Gdzie: Sala Gotycka, ul. Purkyniego 1

Kilkugodzinny set dwóch europejskich DJ-ów i producentów

 

MOSTY – Miejskie Otwarte Spotkania Taneczne pres. Alex Niggemann & Nihad Tule

 

Juz dziś Sala Gotycka po raz kolejny gościć będzie twórców światowej klasy elektroniki. Już w najbliższą sobotę, 11 kwietnia we Wrocławiu wystąpi Alex Niggemann, znany z występów w kultowym klubie Watergate w Berlinie oraz Nihad Tule, który współpracuje m.in. z wytwórnią Drumcode.

 

 

Kolektyw URBANUM oraz Suck My Bass zapraszają na kilkugodzinny set dwóch europejskich DJ-ów i producentów: Alex Niggemann z Berlina i Nihad Tule ze Sztokholmu zapewnią brzmienia pełne głębokiego basu. Do tego klimatyczna lokalizacja wydarzenia – Sala Gotycka w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1 – zagwarantuje niezwykłą atmosferę imprezy, która odbędzie się w ramach Miejskich Otwartych Spotkań Tanecznych (MOSTY).

 

Alex Niggemann pochodzi z Düsseldorfu i na stałe związany jest z berlińską sceną klubową. Miłośnicy elektronicznych brzmień znają go z wielokrotnych występów w berlińskim Watergate. Wydaje m.in. dla Poker Flat Recordings. W tej utworzonej przez Steve’a Buga wytwórni wydał swój debiutancki album – Paranoid Funk, który spotkał się z wieloma przychylnymi recenzjami. Resident Advisor określił krążek jako „znakomity debiut, który pokazuje jego spojrzenie na współczesną elektronikę”.

 

 

Nihad Tule to DJ i producent urodzony w Mostarze w Bośni i Hercegowinie. Aktualnie tworzy w Sztokholmie i związany jest z wytwórnią Drumcode założoną przez Adama Beyera oraz z własnym labelem Sloboda. Wrocławianie będą mogli bawić się przy secie, który potrwa minimum 5,5 godziny!

 

 

Line-up uzupełnią dwa live acty z Wrocławia: Scoffers i Dot Dot. Jak zaznaczają organizatorzy sobotniego wydarzenia, muzyka współgrać będzie z doskonałymi wizualizacjami pełnymi kolorów i światła. Zapowiadają „wizualną przygodę zmysłów w specjalnie przygotowanej zmapowanej konstrukcji”.  

 

Line-up:

 

ALEX NIGGEMANN (Aeon / Poker Flat / Watergate / Berlin)

NIHAD TULE 5,5 hour set !!! (Sloboda, Drumcode / Sztokholm)

 

SCOFFERS LIVE (Wrocław)

DOT DOT LIVE (Wrocław)

 

Suck My Bass stage: Dave Haco, myself, HLSB, Michał Macewicz, Kret

 

Bilety: 35 PLN – II PULA, 45 PLN – III PULA

 

 

Gratka dla miłośników elektronicznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się