19°C słabe opady deszczu

Fittnes na dachu

| Gdzie: Dach Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie

Akademia fitnessu na dachu Arkad Wrocławskich

 

Sportowe wydarzenie, które poprowadzą trenerzy z Fitness Academy na dachu Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie, odbędzie się 16 maja w godzinach od 12:00 do 18:00. Tego dnia również dietetycy, fizjoterapeuci oraz trenerzy personalni udzielać będą bezpłatnych porad.  

 

 

Specjalne opaski, uprawniające do bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych, otrzyma 2 000 osób, które wezmą udział w promocji Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie. Opaska uprawnia do wejścia do strefy ćwiczącej, w której przez 6 godzin trwać będą zajęcia Zumby, Body Workout, Tabaty, ABT oraz Cross Trainning.

 

Zajęcia prowadzone przez instruktorów z Fitness Academy rozpoczynać się będą o pełnych godzinach: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 oraz 17:00. Aby otrzymać opaskę, wystarczy w dniach od 27 kwietnia do 16 maja okazać paragon na symboliczną kwotę 20 złotych w Punkcie Obsługi Klienta.  

 

 

W dniu eventu „Fitness Na Dachu” na pierwszych 1 300 osób, przy rejestracji po okazaniu opaski, czekać będą startpacki. W sportowym worku z gadżetami znajdą się m. in. zdrowe przekąski, suplementy diety, napoje oraz kupony rabatowe. Oczywiście nie zabraknie również sportowych gadżetów.  

 

 

Na dachu Arkad Wrocławskich pojawi się także strefa chillout, w której będzie można odpocząć na wygodnych leżakach po sportowym treningu. Dietetycy, fizjoterapeuci oraz trenerzy personalni będą służyć fachową poradą wszystkim zainteresowanym.

 

Pojawią się także marki oferujące akcesoria sportowe takie, jak Ski Team, META, Quiksilver, Bergson. Nie zabraknie również stoisk: BoBoQ, T-Mobile, Natur House, Chrono, KappAhl, Duka, Cipo & Baxx, Neo Nail oraz Viva Natura z pysznymi, naturalnymi sokami. Wstęp do strefy chillout jest bezpłatny.  

 

 

- Zajęcia sportowe to doskonała okazja, aby poćwiczyć oraz zrelaksować się razem z nami na dachu Arkad Wrocławskich. Tego dnia będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów. Wystarczy zrobić zakupy za 20 złotych W arkadach Wrocławskich i odebrać opaskę w Punkcie Obsługi Klienta.

 

Trenerzy z Fitness Academy czekać będą na uczestników i kibiców maratonu fitness 16 maja od godziny 12:00 na dachu Arkad Wrocławskich. Serdecznie zapraszamy – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu CH Arkady Wrocławskie.  

 

 

Harmonogram Fitnessu Na Dachu:

 

• 12:00 – 12:50 – ZUMBA Agnieszka Tyborowska Team

• 13:00 – 13:50 – BODY WORKOUT Katarzyna Potrząsaj, Iwona Węgrzyn

• 14:00 – 14:50 – TABATA Leszek Zaliński, Dominik Resterny

• 15:00 – 15:50 – ZUMBA Gineski – Agnieszka Ginardo Team

• 16:00 – 16:50 – ABT Maciek Kozanecki, Małgorzata Żukowska

• 17:00 – 17:50 – CROSS TRAINNING Leszek Zaliński, Dominik Resterny

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie: http://www.arkadywroclawskie.pl/  

 

 

 

Fittnes na dachu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się