19°C pochmurno z przejaśnieniami

Ed Sheeran - koncert w Multikinie

Kiedy: 2015-10-22 , godzina: 19:30 | Gdzie: Multikina Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki

Rozrywka, Sheeran koncert Multikinie - zdjęcie, fotografia

Wyjątkowy koncert z trzech świetnych występów Eda

 

Już 22 października na ekranach wrocławskich kin sieci Multikino będziemy mogli zobaczyć koncert najpopularniejszego brytyjskiego wokalisty młodego pokolenia - Eda Sheerana  

 

 

W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on – samotny – na scenie. Niezapomniany widok.

 

 

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak THE A TEAM, DON’T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD z ostatniego wydawnictwa artysty – „X”. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John.

 

Na ten wyjątkowy koncert składa się materiał z trzech świetnych występów Eda. Oprócz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami. To szczery i intymny portret artysty – oraz jego najbliższych – i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie.

 

„Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts” będzie można zobaczyć 22 października o godz. 19.30 w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

 

Ceny biletów:

- 25 zł – bilet normalny

 

Plan transmisji:

19.30 – start transmisji satelitarnej

20.00 – koncert na żywo Eda Sheerana z Leicester Square, Londyn (ok. 30 min)

20.30 – start projekcji filmu „Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts”

22:15 – zakończenie projekcji  

 

 

 

Ed Sheeran - koncert w Multikinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się