19°C słabe opady deszczu

Dobry dinozaur

Kiedy: 2015-11-27 , godzina: 15:45 | Gdzie: Multikina Arkady i Pasaż Grunwaldzki

Rodzina leci do Multikinakina na animację

Od dzisiaj we wrocławskich Multikinach będzie można zobaczyć premierowo animację familijną „Dobry dinozaur”. Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej.

Film „Dobry dinozaur” studia Disney/Pixar stawia pytanie: a co by było, gdyby asteroida, która zmieniła bieg życia na Ziemi, wcale nie trafiła w naszą planetę i ogromne dinozaury chodziłyby po niej do dziś? Pixar Animation Studios zabierze nas na wielką wyprawę do świata dinozaurów, w którym apatozaur imieniem Arlo niespodziewanie zaprzyjaźnia się z człowiekiem - małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.

 

 

„Od samego początku widać, że Bąbel jest dokładnym przeciwieństwem Arlo”, mówi dalej Sohn. „Nie schodzi innym z drogi, postępuje odważnie i jest… zwierzęciem w każdym znaczeniu tego słowa. To typowa opowieść o chłopcu i jego psie, z tym że u nas rolę chłopca odgrywa dinozaur, a rolę psa - chłopiec”.

Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

O filmie „Dobry dinozaur”

Reżyseria: Peter Sohn

Scenariusz: Meg LeFauve

Dubbing: Olaf Linde-Lubaszenko - Tata

Katarzyna Żak - Mama

Julia Siechowicz - Karola

Jan Barwiński - Mały Karol

Mateusz Narloch - Karol

Olaf Marchwicki - Mały Arlo / Arlo

Artur Andrus - Wawrzyniec Osika

Jerzy Kryszak - Gromowładek

Marta Markowicz - Plucha

Dobry dinozaur komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się