21°C pochmurno z przejaśnieniami

Devil szuka nowego domu

Wydarzenia, Devil szuka nowego - zdjęcie, fotografia

Słodki szczeniak Devil czeka we Wrocławiu na nowego właściciela

W całej Polsce mnóstwo bezdomnych zwierząt czeka na nowy dom. Jedne szybko zostają adoptowane, inne wciąż przebywają w schronisku. Słodki szczeniak Devil czeka we Wrocławiu na nowego właściciela. Krakowska Fundacja Sarigato pomaga takim właśnie Psiakom.

Devil wraz ze swoim bratem został odebrany właścicielom, którzy nie potrafili się nimi zaopiekować i nie dbali o czworonogi. Ten czarny maluch jest bardzo ciekawy świata, zagląda w każdą szparę i szczelinę. Jest tak radosny, że przebywanie w jego otoczeniu sprawia, że każdemu pojawia się na twarzy. Nie wyrośnie na dużego Psiaka Devil zasługuje na szczęśliwe życie. Jest młody, więc bardzo łatwo będzie go ułożyć i wychować, aby stał się częścią rodziny. Jego schroniskowi opiekunowie szukają dla niego nowego domu.

Psów takich jak Devil - porzuconych, skrzywdzonych, bitych i głodzonych jest bardzo wiele. Każdego dnia czekają w schroniskach na nową szansę i na to, że ktoś je wreszcie pokocha. Krakowska Fundacja Sarigato, twórca akcji Karmimy Psiaki, pomaga właśnie takim zwierzętom. Aby móc odmieniać los bezdomnych czworonogów potrzebuje wsparcia ludzi dobrej woli. Od tego roku każda osoba, która rozlicza swój PIT, może przekazać 1 % podatku na rzecz podopiecznych Fundacji Sarigato.

Organizacja, dla której priorytetem w działaniach i wydatkowaniu środków jest przede wszystkim efektywność, deklaruje, że dzięki temu wsparciu uratuje od bezdomności 80 porzuconych Psiaków. Numer KRS: 0000445475, więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://karmimypsiaki.pl/1procent.

Osoby chcące odmienić los Devila mogą skontaktować się z jego tymczasowymi opiekunami pod numerem telefonu: 726- 905-566 (Joanna). Więcej informacji o Psiaku można znaleźć pod adresem: http://bit.ly/1S9YtlO. ;

Devil szuka nowego domu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się