19°C pochmurno z przejaśnieniami

Boysband One Direction

| Gdzie: Multikino Pasaż Grunwaldzki

Rozrywka, Boysband Direction - zdjęcie, fotografia

5 - te urodziny zespołu w ramach Back2Music Fest w Multikinie

 

Multikino i Sony Music Poland zapraszają na nowy cykl koncertów Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. Koncert One Direction “Up All Night” w ramach 5-tych urodzin zespołu 16 lipca tylko w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

 

 

 

Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Wszyscy w jednym miejscu! Multikino i Sony Music Poland zapraszają na cykl koncertów „Back2Music Fest” od czerwca 2015 w wybranych kinach sieci Multikino. 

 

Zapis koncertu boysbandu nr 1 na świecie – chłopaków z One Direction. Pośród 16 zarejestrowanych piosenek, fani 1D usłyszą nie tylko hity z debiutanckiego krążka 'Up All Night', ale także popularne przeboje, które prezentowali podczas eliminacyjnych odcinków programu X Factor, od udziału w którym rozpoczęła się ich kariera. Wśród tych muzycznych niespodzianek znalazły się takie perełki, jak 'Use Somebody' Kings Of Leon, 'Torn' Natalie Imbruglii, czy też 'Valerie' Marka Ronsona i Amy Winehouse.  

 

 

Na koncert One Direction „Up All Night” w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” zapraszamy 16 lipca 2015 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

 

Ceny biletów:

- 12 zł - bilet normalny

 

Bilety na koncert One Direction „Up All Night” w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.  

 

 

Boysband One Direction komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się