21°C pochmurno z przejaśnieniami

60 letnia aktorka urodziła bliźniaki

Plotki, letnia aktorka urodziła bliźniaki - zdjęcie, fotografia

Uważacie że państwo powinno jej pomóc - Czekamy na Wasze komentarze

 

Ostatnio media plotkarskie donoszą, że jedna z aktorek urodziła bliźniaki. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ma ona 60 lat.

 

Sporo kontrowersji wywołał apel aktora Olgierda Łukaszewicz o pomoc finansową dla niej. Spekuluje sie póki co, jak się ona nazywa. Zdaniem aktora premier Ewa Kopacz powinna udzielić jej wsparcia, ponieważ wpomniana aktorka znalazła się w bardzo trudnej sytuacji.

 

Jego wezwanie spotkało się z negatywnym przyjęciem przez opinię publiczną. Internauci oburzali się, że przecież w Polsce żyje wielu ludzi, którym należałoby pomóc, a sprawa świeżo upieczonej aktorki - matki nie powinna w żadnym wypadku być  priorytetem. Odmiennego zdania jest aktorka Zofia Czerwińska. Aktywnie wspiera ona akcję Łukaszewicza.

 

- Uważam, że dobrze zrobił. Trzeba pomóc tej kobiecie - mówi w rozmowie z "Faktem". Podobno ta inicjatywa spotkała się z aprobatą środowiska artystów. Prezes Związku Aktorów Scen Polskich powiedział, iż zgłosiły się osoby, deklarujące wsparcie finansowe dla 60-letniej aktorki - matki bliźniaków. Jednak prezes czeka na odpowiedź z kancelarii Kopacz. Tłumaczy się ze swojego apelu do premier:

 

- Dla mnie nie jest ważne, kto jest ojcem dzieci. Ja proszę o pomoc w imieniu bliźniaków, a nie samej matki. Ja w liście do Premier Ewy Kopacz napisałem: pomóż mojej mamie, żeby mogła nas wychować. To dla nich to wszystko.

 

Jak uważacie, czy starsza już aktorka, mama bliźniaków, którą wspiera Łukaszewicz oraz Czerwińska, powinna otrzymać pieniądze od państwa?

 

Czekamy na Wasze komentarze.

 

 

60 letnia aktorka urodziła bliźniaki komentarze opinie

  • gość 2015-08-07 23:23:29

    Co??? a dlaczego my podatnicy mamy się składać bo ona nie myślała jak się .....

Dodajesz jako: Zaloguj się