21°C pochmurno z przejaśnieniami

Nowy Pitbull

Film, Pitbull - zdjęcie, fotografia

Najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi

Od wczoraj we wrocławskich Multikinach będzie można zobaczyć najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki”.

- Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz - tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran.

W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw.

Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

O filmie „Pitbull. Nowe porządki”

Reżyseria: Patryk Vega Scenariusz: Patryk Vega

Obsada:

Piotr Stramowski - Majami

Andrzej Grabowski - Gebels

Paweł Królikowski - Igor

Michał Kula - Barszczyk

Bogusław Linda - Babcia

Krzysztof Czeczot - Zupa

Agnieszka Dygant - Kura

Maja Ostaszewska - Olka

Anna Mucha - Kinia

Nowy Pitbull komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się